• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj piękno Norwegii
Jeżeli ktoś chciałby wyjechać na wczasy do kraju w którym będzie mógł przede wszystkim podziwiać piękne krajobrazy, to Norwegia z całą pewnością zalicza się w takiej sytuacji do zdecydowanie najlepszych propozycji. Kraj ów powszechnie zaliczany jest do najpiękniejszych miejsc na ziemi, i trudno byłoby nie zgodzić się co do tego, że w stwierdzeniu tym jest rzeczywiście sporo racji.
Norwegia jest państwem o niezwykle urokliwym i równocześnie różnorodnym środowisku naturalnym. W południowej jej części spotkamy zwłaszcza ogromne góry i legendarne fiordy, które należą do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć państwa znajduje się już w strefie polarnej, w związku z czym możemy podziwiać tam piękną tundrę, zaś w okresie zimowym również i zorzę polarną. Oprócz tego jest to niezwykle czysty kraj, przez co całe środowisko naturalne nie jest w nim narażone na jakiekolwiek zanieczyszczenia – będzie to zatem rewelacyjna propozycja dla każdego, bez względu na to, w jaki sposób zamierzamy wykorzystać tu swój czas.
Oczywiście, w Norwegii spotkamy także i sporo pięknych miast, takich jak przede wszystkim Oslo, jej stolica. Bez żadnych wątpliwości można więc stwierdzić, że jest to fantastyczne miejsce na najróżniejsze wakacyjne wyjazdy dla absolutnie każdego z nas!

Categories: Turystyka

Comments are closed.