• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Magia i Iluzja: Sztuka Zakłamania Zmysłów

Różnego rodzaju gry strategiczne dosłownie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród fanów ogólnie pojętej wirtualnej rozrywki, choć raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły tego typu dają nam bardzo ciekawą możliwość zbudowania przykładowo własnej firmy praktycznie od samego początku; bardzo często nie jest to łatwe zadanie, ponieważ każdy gracz powinien troszczyć się w nich o całe mnóstwo najróżniejszych spraw, tak samo jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. W chwili obecnej świetną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, bo w ich przypadku otrzymujemy dodatkowo możliwość rywalizowania z innymi graczami, często pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do absolutnie najbardziej interesujących tytułów tego typu z pewnością zalicza się obecnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tutaj silnej i dochodowej firmy specjalizującej się w tej właśnie dziedzinie, co rzecz jasna nie jest proste. Należy tu cały czas dbać na przykład o najwyższy możliwy poziom naszych lokomotyw oraz szukać okazji do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, przez co spędzając z nią swój czas poczujemy się dosłownie jak w czasie budowania realnej firmy. Dodatkowo, spotkamy się tu z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation została stworzona z myślą o każdym miłośniku kolei, która rzeczywiście jest niezwykle atrakcyjnym tematem. Równocześnie jednak świetnie będzie się z nią bawił dosłownie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, więc zdecydowanie warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Zajrzyj tutaj

2. Przejdź dalej

3. Przeczytaj więcej

4. Zobacz więcej

Kluby Książki: Spotkania Dla Miłośników Literatury

Categories: Hobby

Comments are closed.