• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj piękno Afryki

Zwiedzanie pięknych miejsc na Wyspach
Wielka Brytania to bardzo piękne państwo. W końcu jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli wielką potęgą gospodarczą. Obecnie stracili mocno na znaczeniu, chociażby z tego powodu, że jakby nie do końca chcą jednoczyć się z UE – co jest w sumie zrozumiałe. No dobrze, ale co zatem należy zobaczyć będąc w Wielkiej Brytanii?
Na początek bardzo dobrym kierunkiem jest Londyn, a więc największe miasto w Wielkiej Brytanii i oczywiście stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, zatem aby zwiedzić najbardziej interesujące zabytki i atrakcje turystyczne należy poświecić przynajmniej kilka dni. Zasadniczo w mieście można się zakochać.
Ciekawe są również np. Bristol, Walia bądź Birmingham. Jeśli wchodzi w grę turystyka w Wielkiej Brytanii, kapitalnym rozwiązaniem jest także odwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to bardzo ładny kraj, który oferuje bardzo dużo interesujących miejsc. Np. urokliwy jest Edynburg. W zasadzie na obszarze Szkocji jest masa ładnych miejsc. Najdogodniej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć niezwykłą atmosferę tej krainy. Można powiedzieć, że nie ma zbyt wielu piękniejszych miejsc na świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak zatem widzimy, Wielka Brytania jest świetnym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś naprawdę interesującego.

Categories: Turystyka

Comments are closed.